Y145322R0000B9L
MFR.Part #
Y145322R0000B9L
JLCPCB Part #
C1493803
Description
-55℃~+125℃ 22Ω 600mW Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS