Y145322K0000Q9L
MFR.Part #
Y145322K0000Q9L
JLCPCB Part #
C1483985
Description
-55℃~+125℃ 22kΩ 600mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS