Y14531K56000V9L
MFR.Part #
Y14531K56000V9L
JLCPCB Part #
C1485642
Description
-55℃~+125℃ 1.56kΩ 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS