Y145317K9400Q9L
MFR.Part #
Y145317K9400Q9L
JLCPCB Part #
C1478033
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 17.94kΩ 600mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS