Y145315R0000Q9L
MFR.Part #
Y145315R0000Q9L
JLCPCB Part #
C1491088
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 15Ω 600mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS