Y145314K0000B9L
MFR.Part #
Y145314K0000B9L
JLCPCB Part #
C1472656
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 14kΩ 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS