Y1453138R506V9L
MFR.Part #
Y1453138R506V9L
JLCPCB Part #
C1493691
Description
-55℃~+125℃ 138.506Ω 600mW Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS