Y1453120R000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1453120R000T0L
JLCPCB Part #
C1479344
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors