Y145311K8800V9L
MFR.Part #
Y145311K8800V9L
JLCPCB Part #
C1485869
Description
-55℃~+125℃ 11.88kΩ 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS