Y145310R0000Q9L
MFR.Part #
Y145310R0000Q9L
JLCPCB Part #
C1491205
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 600mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS