Y145310R0000B9L
MFR.Part #
Y145310R0000B9L
JLCPCB Part #
C1488003
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS