Y145310K5600V9L
MFR.Part #
Y145310K5600V9L
JLCPCB Part #
C1485578
Description
-55℃~+125℃ 10.56kΩ 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS