Y1453105R460V9L
MFR.Part #
Y1453105R460V9L
JLCPCB Part #
C1485957
Description
-55℃~+125℃ 105.46Ω 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS