Y1453100K000A9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1453100K000A9L
JLCPCB Part #
C1487132
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 600mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS