Y144760R0000T9L
MFR.Part #
Y144760R0000T9L
JLCPCB Part #
C1493963
Description
-55℃~+125℃ 2W 60Ω Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS