Y144750R0000T9L
MFR.Part #
Y144750R0000T9L
JLCPCB Part #
C1494460
Description
-55℃~+125℃ 2W 50Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS