Y1447500K000V9L
MFR.Part #
Y1447500K000V9L
JLCPCB Part #
C1492853
Description
-55℃~+125℃ 1W 500kΩ ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS