Y14459K79600T0L
MFR.Part #
Y14459K79600T0L
JLCPCB Part #
C1481001
Description
-55℃~+125℃ 600mW 9.796kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors