Y14456K86800B9L
MFR.Part #
Y14456K86800B9L
JLCPCB Part #
C1484290
Description
-55℃~+125℃ 6.868kΩ 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS