Y1445350R000Q9L
MFR.Part #
Y1445350R000Q9L
JLCPCB Part #
C1479835
Description
-55℃~+125℃ 350Ω 600mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS