Y1445330R000V9L
MFR.Part #
Y1445330R000V9L
JLCPCB Part #
C1493554
Description
-55℃~+125℃ 330Ω 600mW Metal foil resistor ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS