Y14451K76000T9L
MFR.Part #
Y14451K76000T9L
JLCPCB Part #
C1481152
Description
-55℃~+125℃ 1.76kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS