Y14451K40000T0L
MFR.Part #
Y14451K40000T0L
JLCPCB Part #
C1481309
Description
-55℃~+125℃ 1.4kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors