Y14428K25000B0L
MFR.Part #
Y14428K25000B0L
JLCPCB Part #
C1477334
Description
-55℃~+125℃ 500mW 8.25kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors