Y144287K1500Q0L
MFR.Part #
Y144287K1500Q0L
JLCPCB Part #
C1495231
Description
-55℃~+125℃ 500mW 87.15kΩ Metal foil resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS