Y144273K8740T0L
MFR.Part #
Y144273K8740T0L
JLCPCB Part #
C1488162
Description
-55℃~+125℃ 500mW 73.874kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors