Y144257K9830Q0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y144257K9830Q0L
JLCPCB Part #
C1494022
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 500mW 57.983kΩ Metal foil resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS