Y1442500R000T0L
MFR.Part #
Y1442500R000T0L
JLCPCB Part #
C1484840
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 500mW 500Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors