Y14423K11000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y14423K11000T0L
Description
-55℃~+125℃ 3.11kΩ 500mW ±0.01% ±2ppm/℃ - Through Hole Resistors