Y14422K50000Q0L
MFR.Part #
Y14422K50000Q0L
JLCPCB Part #
C1489280
Description
-55℃~+125℃ 2.5kΩ 500mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors