Y14422K47000T0L
MFR.Part #
Y14422K47000T0L
JLCPCB Part #
C1486267
Description
-55℃~+125℃ 2.47kΩ 500mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors