Y14422K23900T0L
MFR.Part #
Y14422K23900T0L
JLCPCB Part #
C1486187
Description
-55℃~+125℃ 2.239kΩ 500mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors