Y14422K10000T0L
MFR.Part #
Y14422K10000T0L
JLCPCB Part #
C1486218
Description
-55℃~+125℃ 2.1kΩ 500mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors