Y144224K4590T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y144224K4590T0L
JLCPCB Part #
C1486284
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 24.459kΩ 500mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors