Y144222K9830Q0L
MFR.Part #
Y144222K9830Q0L
JLCPCB Part #
C1494497
Description
-55℃~+125℃ 22.983kΩ 500mW Metal foil resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS