Y14421K65900T0L
MFR.Part #
Y14421K65900T0L
JLCPCB Part #
C1483613
Description
-55℃~+125℃ 1.659kΩ 500mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS