Y14421K20000B0L
MFR.Part #
Y14421K20000B0L
JLCPCB Part #
C1476268
Description
-55℃~+125℃ 1.2kΩ 500mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS