Y14421K10000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y14421K10000T0L
JLCPCB Part #
C1488369
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.1kΩ 500mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors