Y144217K3200T0L
MFR.Part #
Y144217K3200T0L
JLCPCB Part #
C1483626
Description
-55℃~+125℃ 17.32kΩ 500mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS