Y144215K0000B0L
MFR.Part #
Y144215K0000B0L
JLCPCB Part #
C1476281
Description
-55℃~+125℃ 15kΩ 500mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS