Y1442116K317Q0L
MFR.Part #
Y1442116K317Q0L
JLCPCB Part #
C1495305
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 116.317kΩ 500mW Metal foil resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS