Y1442111R670T0L
MFR.Part #
Y1442111R670T0L
JLCPCB Part #
C1486256
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 111.67Ω 500mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors