Y1441350R000V9L
MFR.Part #
Y1441350R000V9L
JLCPCB Part #
C1494141
Description
-55℃~+125℃ 1W 350Ω Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS