Y1441200K000V9L
MFR.Part #
Y1441200K000V9L
JLCPCB Part #
C1495464
Description
-55℃~+125℃ 1W 200kΩ ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS