Y1441185K000B9L
MFR.Part #
Y1441185K000B9L
JLCPCB Part #
C1496271
Description
-55℃~+125℃ 185kΩ 1W ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS