Y1441140R000V9L
MFR.Part #
Y1441140R000V9L
JLCPCB Part #
C1494110
Description
-55℃~+125℃ 140Ω 1W Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS