Y1441100K000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1441100K000T9L
JLCPCB Part #
C1491987
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 1W ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS