Y12882K26000V0L
MFR.Part #
Y12882K26000V0L
JLCPCB Part #
C1493455
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.26kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS