Y118989K8000TR13L
MFR.Part #
Y118989K8000TR13L
JLCPCB Part #
C1497198
Description
-55℃~+175℃ 600mW 89.8kΩ Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS