Y118952K3000FR0L
MFR.Part #
Y118952K3000FR0L
JLCPCB Part #
C1493013
Package
Plugin
Description
-55℃~+175℃ 52.3kΩ 600mW Metal foil resistor ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS